To turniej, który nie zapisze się w annałach francuskiej delegacji FIP Tour. Rzeczywiście, jedyna trójkolorowa para obecna w Arabii Saudyjskiej przegrała, gdy tylko przystąpiła do walki.

Pomimo ich status nasion 6, Arthur Hugounenq i Manu Vives odpadli w pierwszej rundzie FIP Rise w Riyadzie.

Francuzi przegrali wielką bitwę z Portugalczykami Caiano (490) i Meireles (1960). Wszystkie sety zakończą się sukcesem, ale ostatecznie to para Lusitańczyków okazała się najmocniejsza, gdy przyszedł czas na zakończenie.

Końcowy wynik 7/6 5/7 7/5 dla Caiano i Meirelesa, którzy zakwalifikowali się do drugiej rundy.

Powrót do kraju dla Francuzów, którzy już w ten weekend będą mogli odpocząć. Arthur Hugounenq, zarejestrowany u Pierre'a Vincenta w Betclic Bordeaux P2, nie zdał egzaminu ciąć kwalifikacje. Manu Vives musiał z nim zagrać poprzedni turnieju w Girondin z Jeremym Scateną, ale ten ostatni z powodu kontuzji stopy, francuska para wycofała się.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !