Julian Seurin et Człowiek żyje zakwalifikował się do ćwierćfinału FIP Rise w Goteborgu, podobnie jak to zrobił Filemona Raichmana i jego kolega z drużyny Thijsa Ropera.

Otwierając dzień na korcie centralnym, Philémon Raichman i Holender Thijs Roper byli niemal zaskoczeni po rozegraniu 6/4 finału. Obaj mężczyźni potrzebowali trzech rund, aby pokonać Norwega Fredrika Ask'a i Belga François Azzolę: 4/6 – 6/3 – XNUMX/XNUMX. Francuz w tym tygodniu popisuje się jako prawicowy zawodnik i wydaje się, że radzi sobie nieźle.

W drugiej części losowania Julien Seurin i Man Vives udali się na kort 14 o godzinie 10:30. The Blues zaliczyli poważny występ, pozbywając się miejscowej pary w składzie Isak Bäckman i Simon Yitbarek: 6/4 – 6/2.

Seurin i Vivès (TS3) rozegrają ćwierćfinał na tym samym boisku, co wystarczy, aby utrzymać odpowiednie standardy. Zmierzą się z Hiszpanami Josepem Aymericiem Belmuntem i Victorem Tur Checą, rozstawionymi z piątym miejscem w tabeli.

Philémon Raichman i Thijs Roper ponownie zagrają w drugiej zmianie po godzinie 16:30 na korcie centralnym. Prawdopodobnie będziesz mógł obejrzeć tę część dalej kanał FIP na Youtube.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!