Jérôme Inzerillo i Jesus Ruiz zakwalifikowali się do ostatnich czterech Powstanie FIP z Utrechtu, W Holandii. Czekając na inne tricolory?

Francuzi honorują swój status faworytów na Copa de Padel. Rzeczywiście, cztery tricolory obecne w Holandii były dziś w ćwierćfinale. Jérôme Inzerillo i Jesus Ruiz zakwalifikowali się do półfinału po zwycięstwie 6/2 6/2 z Valero / Maniucov. Teraz czekamy na to, co zrobią trzej rodacy z Paryża.

Bastien Blanqué i Adrien Maigret zmierzą się z parą Acosta/Garcia o miejsce w ostatniej czwórce, gdzie znaleźliby… Inzerillo/Ruiz!

W drugiej części tabeli Max Moreau i Belg Jerome Peeters zmierzą się z holenderskimi Richtersami i Meijerem. W ostatnim półfinale rywalizuje rozstawiony 1 Fernandez/Pozo z Exequielem Mouriño i Alvaro Montielem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !