Miejscowi wygrali wzrost FIP ​​w Utrechcie pomimo bardzo dobrego oporu ze strony francusko-hiszpańskiej pary Inzerillo/Ruiz.

W ognistej atmosferze, z widzami całkowicie oddanymi sprawie Meijera i Richtersa, Inzerillo i Ruiz nie byli pod wrażeniem. Francuz i jego partner wygrali nawet pierwszą rundę w tie-breaku, co nieco uspokoiło entuzjazm publiczności.

Ale Holendrzy rozpoczęli drugą rundę z przytupem. Solidnie zdobyli drugiego seta 6/3 i zaproponowali sobie super tie-break najbardziej niezdecydowanych (ze względu na późną godzinę organizatorzy nie mieli możliwości rozegrania trzeciego seta).

A w tej decydującej dziesięciopunktowej grze to miejscowi byli najostrzejsi i zdobyli tytuł u siebie. Wynik końcowy: 6/7 6/3 10-8.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !