Alix Collombon i Jessica Castello wygrali w ten sposób dziś rano w 2021 rundzie FIP Star de Burriana XNUMX!

Czekaliśmy na zacięte spotkanie, ale inaczej niż wczoraj w szesnastych, Jessica Castello i Alix Collombon, nie zostawili szans swoim przeciwnikom dnia! Ci, którzy rozegrali swój drugi mecz razem, zdominowali Ariadnę Cañellas i Barbarę Las Heras 6 / 0 6 / 1. Zwycięstwo, które pozwoli im wejść do ćwierćfinału.

Wkrótce zmierzą się z tą, która od lat jest partnerem Jessiki Castello, Anna cortilesi jego nowy partner, Ana Fernandez de Osso. Spotkanie, które zapowiada się wybuchowo przeciwko parze, która nie marnowała czasu na torze również dziś rano (zwycięstwo 5/0, rezygnacja). Początek meczu dziś o 16:00 !

Zauważ, że Alix jest teraz jedynym reprezentantem Francji w tym turnieju po ostatniej nocy porażka pary Tison / Zapata pod koniec bardzo ciężkiego meczu z Gasparem / Benitezem: 7/6 2/6 6/4 ! Widzowie obecni w Burriana musieli wczoraj wieczorem ucztować, z sześcioma meczami w 3 setach, w tym eliminacja nasion numer 1 Fernandez Cano / Diestro, pokonany przez Moyę / Alonso 3/6 6/3 6/2!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !