W swoim pierwszym wspólnym meczu Alix Collombon i Jessica Castello wygrali z Julią Polo i Sarą Pujals na FIP Star w Burriana 2021!

To była najbardziej wyczekiwana gra dnia dla dziewczyn. I dotrzymał obietnic, ponieważ podjęcie decyzji zajęło trzy zestawy Alix Collombon (36 WPT) / Jessica Castello (32 WPT) oraz Julia Polo (56 WPT) / Sara Pujals (52 WPT). W swoim pierwszym oficjalnym meczu francusko-hiszpańska para utrzymała swoje miejsce, wygrywając po przegraniu pierwszego seta: 6/7 6/4 6/1.

Pierwsze zwycięstwo odniosły Alix i Jessica, które jutro ponownie zagrają o miejsce w ćwierćfinale, przeciwko innej silnej drużynie: Barbara Las Heras (44 WPT) i Ariadna Cañellas (55 WPT). Spotkanie odbędzie się o godz 9h00 !

Mniejszy sukces dla Mélissa Martin i Martina Fassio, którzy również grali razem swój pierwszy mecz. Para francusko-hiszpańska cierpiała z powodu prawaAna Cortiles (32 WPT) i Ana Fernandez de Osso (50 WPT). Zwycięstwo 6 / 2 6 / 1 za rozstawionego numer 7, który w przypadku jutrzejszego zwycięstwa z Mendezem / Molero zmierzy się w ćwierćfinale ze zwycięzcami meczu pomiędzy Collombon / Castello i Cañellas / Las Heras!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !