Pokonani zeszłej nocy w poprzednim finale FIP Star Gran Canaria, Thomas Leygue i Nicolas Trancart zostali wybrani w losowaniu szczęśliwych przegranych.

Pomimo ich porażki 3 / 6 3 / 6 w poprzednim finale FIP Star Gran Canaria, przeciwko Alamo Cruz / Rodriguez de Porras, Francuzi zajmują miejsce w tabeli José Solano i Jaime Menendez, którzy zakończyli turniej World Padel Tour wczoraj w XNUMX/XNUMX finału w Alicante, a który przegrał FIP z Wysp Kanaryjskich.

Na szczęście w losowaniu „szczęśliwych przegranych” Francuzi wchodzą do stołu i zmierzą się z dużą drużyną. dzisiaj o 16:XNUMX, rozstawieni z numerem 6, Javi Perez i Mario Del Castillo, dwaj gracze, którzy rozegrali seta w Navarro / Lima w XNUMX/XNUMX finału na Barcelona Master.

Przypomnij sobie kilku innych Francuzów będzie rywalizować dziś na FIP Star Gran Canaria i to dziś wieczorem dwie rundy szesnastki będą transmitowane na YouTube !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !