W FIP Star Gran Canaria, który odbędzie się w Club La Calzada od 4 do 8 listopada 2020 r., Weźmie udział 214 graczy z 12 różnych krajów.

Reprezentowane kraje 12

To kolejny dowód na umiędzynarodowienie padel. Gwiazda FIP Gran Canaria, której previa zacząć dziś wieczorem, będzie mieć obywateli nie mniej niż 12 różnych krajów! Reprezentowane będą Niemcy, Argentyna, Chile, Hiszpania, Francja, Włochy, Peru, Portugalia, Wielka Brytania, Szwecja, Urugwaj i Wenezuela!

Chociaż turniej odbywa się w tym samym czasie co World Padel Tour Alicante Open, główne losowanie tego FIP Star Gran Canaria rozpoczyna się w piątek i znajdujemy wielu graczy WPT, którzy raczej nie będą rywalizować w piątek w Alicante.

Wyjeżdża 7 Francuzów

Wśród zarejestrowanych Francuzów jako pierwszy zagra Thomas Leygue i Nicolas Trancart, którzy rozpoczynają turniej w środę wieczorem o godz 21h30 w previa, twarzą Curbelo Nieto / Egido Gandolfi.

Wszyscy pozostali wezmą udział w biegu w piątekW 16h dla Jérémy Scatena i Benjamin Tison, kto będzie po raz kolejny przeciwstawił się rozstawieniu numer 2 w turnieju. Tym razem to Adrian Blanco i Pedro Alonso staną przeciwko nim!

Zaraz potem o godz 16h30, nastąpi pojedynek między mistrzami Francji ponieważ Johan Bergeron i Victor Mena Gil zmierzy się Bastien Blanqué i jego partner w tym turnieju, José Jimenez Casaszapałka pachnąca proszkiem!

Wreszcie o 17h30 Melissa Martin et Carla Castillon Velarde, zmierzy się z dwoma graczami, którzy oscylują między preprevia i previa World Padel Tour : Marta Borrero i Raquel Segura!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !