Brandon Sfez jest jedynym Francuzem, któremu udało się przejść pierwszą rundę Fip Star d'Elche. Zagra ponownie tego wieczoru o 19:30.

W tabeli zdziesiątkowanej przez WO, łącznie 12 (7 w pierwszej rundzie, 5 w drugiej), Francuzi nie mieli tak naprawdę płodnego poranka ...

Rzeczywiście, przygoda w tej Elche FIP Star kończy się na pierwszej rundzie previi dla trzech z nich. Loïc Le Panse i jego partner zostali zdominowani w dwóch setach 6 / 4 6 / 0 przez Guiral Mallart / Alos Boal. Thomas Leygue i Nicolas Trancart zdołali wygrać rundę, ale ostatecznie przegrali Martinez Sanchez / Sager Nagel: 6/3 4/6 6/4.

W związku z tym tylko dla delegacji francuskiej Brandon sfez w tych previa! Młody Francuz i jego partner Diego Rosell zdominował Lopez Guichot / Saez Verdu 6 / 4 6 / 2. Powtarzają dziś wieczorem o 19:30Facing Contell Castillo / Fallas Mena, to się stało dziś rano… przez WO…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !