Rozpoczęcie głównego losowania FIP Star Elche w ten piątek, wraz z startem trzech Francuzów i trzech Francuzów dziś rano.

Na koniec, zaczynamy dzisiaj rundę XNUMX bardzo trudnej FIP Star of Elche, dwa dni przed początek Alicante Open od godz World Padel Tour.

Po stronie francuskiej zaczyna się o godz 09h przez bardzo duży mecz dla francuskiej 100 par Duchowieństwo / Godallier, w przeciwieństwie do nasiono numer 2 turnieju: Tamara Icardo / Sandra Hernandez.

Również o 09 rano Johan Bergeron i jego partner WPT, Victor Mena Gil w przeciwieństwie do Christiana Ramosa Abada (184 WPT) / Sergio Icardo Alcorisa (85 WPT), znowu bardzo ciekawe spotkanie.

O 10:15 są Mélissa Martin i jej nowy partner Carla Castillo Velarde (179 WPT), który zmierzy się z Portugalczykiem Ribeiro (104 WPT) / Fernandes (91 WPT). Dla pary francusko-hiszpańskiej jest wyraźny cios.

Wreszcie o godz 11h30, Benjamin Tison i Jérémy Scatena zacznij od bardzo solidnej pary previa du World Padel Tour, Barahona / Moya Sos!

Przypomnij sobie Brandon Sfez i Diego Rosellpo spędził dwa okrążenia w previi zostali wczoraj wyeliminowani w trzeciej rundzie przez Jimeneza Casasa / Luna Peinado (6/0 6/1).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !