Zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet nasiona numer 1 wygrały w tym FIP Star Elche, turnieju, który dość wyraźnie zdominowali.

Oczywiście Araujo / Riera

Nowa Gwiazda FIP wygrała Virginia Riera i Sofia Araujo. Przeważają faworyci 6 / 4 7 / 6 w finale z Tamarą Icardo i Sandrą Hernandez. Turniej, który zdominują na całym świecie, nie przegrywając seta w konkursie. Oni będą obecny na Wyspach Kanaryjskich w piątek aby spróbować dodać tytuł do swoich wykresów, chyba że oni przerobić exploita na WPT cette semaine!

virginia riera sofia araujo hug smile

Yanguas / Blanco przy drodze ekspresowej

Po stronie mężczyzn rozstawienie numer 1 również przeleciało nad turniejem. Miguel Yanguas i Adrian Blanco nie zrobili tego szczegółowo. Żaden set przegrany w turnieju i dość ciche zwycięstwo w finale z Marc Quilez / Salva Oria w finale: 6 / 2 7 / 5. Upadli finaliści byli w stanie pocieszyć się w następstwie Alicante WPT, gdzie zadebiutowali o 15:30 i gdzie wygrali drugą rundę preprevia w setach prostych.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !