Prawie mieliśmy Francuza w finale FIP Gwiazda Gran Canaria dzisiaj, ale Jérémy Scatena i Roger Aromi nie przegrali wczoraj w półfinale.

Zaczęli perfekcyjnie od przekonującego 6/1 w pierwszym secie, ale za Jérémy'm i Rogerem zobaczyli Fede Mouriño i Victora Menę, którzy przejęli kontrolę w drugim akcie. Argentyńczyk i Hiszpan podnieśli seta wszędzie (6/3) i zaoferowali rozpalonej do białości publiczności trzecią rundę.

Ostatni set, który był bardzo zafascynowany i w którym tricolor Jérémy Scatena dał pokaz, ale niestety dla niego i jego partnera, to ich przeciwnicy byli najsolidniejsi w „czasie pieniędzy”. Prowadząc 5/2, a następnie 6/4 w decydującej grze, Mouriño i Mena wciąż znaleźli zasoby, aby wygrać po napięciu 1/6 6/3 7/6 (6).

Zmierzą się dziś od 12:30 czasu francuskiego z Pablo Cardoną i Diego Gilem. Mecz, który możesz śledzić na Kanał FIP na YouTube.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !