Jest to oczywiście atrakcja pierwszej rundy FIP Star Gran Canaria: spotkanie pary Johana Bergerona i Bastiena Blanqué.

Ce w piątekW 16h00, mistrzowie Francji Bastien Blanqué i Johan Bergeron zmierzą się w pierwszej rundzie FIP Star Gran Canaria! Więc będziemy mieć Bergeron / Gil vs Blanked / Jimenez Casas który już pachnie proszkiem!

Jak zauważyłeś, Johan będzie kojarzony ze swoim zwykłym partnerem, Victor Mena Gil, podczas gdy Bastien daje nam nowe skojarzenie z Jose jimenez casas, bardzo młody gracz z World Padel Tour.

O tej samej porze w ten piątek, Jérémy Scatena i Benjamin Tison ponownie zmierzy się z numerem 2 w turnieju. Inna deska, to inna para niż oni pobity w zeszłym tygodniu że jutro będą musieli się zmierzyć: Adrian Blanco i Pedro Alonso, para, która została rozstawiona 4 dla previa na WPT Alicante.

Niedługo potem nadejdzie kolej Mélissa Martin i Carla Castillo aby dokonać wpisu w tej tabeli, to 17h30Facing Raquel Segura i Marta Borrero, dwóch graczy WPT previa, ale para francusko-hiszpańska udowodnił, że go to nie przeraża !

Wreszcie mamy taką nadzieję Nicolas Trancart i Thomas Leygue, które są obecnie zaangażowany w kwalifikacje tego turnieju, będzie również częścią imprezy, biorąc udział w losowaniu głównym!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !