Le FIP Gwiazda O Zachodni Kair oznaczy przed i po dla padel Egipcjanin. Dzięki dużemu rozmieszczeniu telewizorów, bardzo atrakcyjnym parom i wyjątkowej oprawie jest to punkt zwrotny dla rozwoju padel pl Egipt.

Tison / Zapata celuje w ostatnie cztery

Jak mówiliśmy w zeszłym tygodniu, ta Gwiazda FIP jest okazją dla Benjamina Tisona do zdobycia pierwszego międzynarodowego tytułu dla padel Francuski mężczyzna. Związani z Teodoro Zapata, szesnaści finaliści z Miami utworzą parę nr 6 tego turnieju.

Wszystko to wskazuje zatem, że na ścieżce Tison/Zapata może znaleźć się 5 par o wyższym rankingu.

Szansa na stół, Ben Tison zmierzy się ze swoim kolegą z drużyny we francuskim zespole Maxime Moreau i jego młodym rodakiem Dylanem Guichardem. Dwóch Francuzów skorzystało z wild-card do udziału w tym turnieju. Do zobaczenia o 13:XNUMX w ten piątek.

Victor Ruiz/José Rico, Raul Marcos/Javier Garcia, a nawet Del Castillo/Luque czynią ten turniej jeszcze bardziej prestiżowym swoim poziomem.

Światło na padel Egipcjanin

W Zachodnim Kairze, rzut kamieniem od Piramid w Gizie, ten turniej będzie idealną wizytówką dla padel Egipcjanin, który przeżywa szalony wzrost.

Reprezentowanych będzie 6 narodowości (Hiszpania, Francja, Włochy, Egipt, Katar, Wielka Brytania). Rosyjski gracz Władimir Nifontow również zamierzał uczestniczyć, ale wojna w jego kraju wstrzymała jego karierę.

Telewizja egipska również będzie pod ręką, aby dać padel widoczność, na jaką zasługuje. Padel Magazine pozwoli Ci również doświadczyć tej Gwiazdy FIP tak, jakbyś tam był.

Możesz sprawdzić poniższą tabelę.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !