Nasz francuski wyróżnia się na Padel W centrum w Doha turniej zaliczany do FIP Tour. W tym FIP Star, Jérémy Scatena, Maxime Moreau i Jérôme Inzerillo osiągnęli jak dotąd doskonały turniej. 

W 100% francuska para MAXIME MOREAU / JEROME INZERILLO miała nawet luksus wyeliminowania pierwszego rozstawionego turnieju MOHAMMED AL-SHAABI / RAFAEL MENDEZ RUIZ w 1 krótkich seriach.

FIP STAR PADEL W KATARZE

W kwartale francuska para zmierzy się ze znaną belgijską parą: CLEMENT GEENS / JEROME PEETERS. NA ŻYWO można śledzić na żywo o 9:30 na stronie FIP na YouTube. 

Jak na razie dobrze radzi sobie również francusko-hiszpańska para JÉRÉMY SCATENA / ADRIÁ MERCADAL BERENGUER. Trójkolorowy i jego partner zmierzą się z JOSE MARIA MOULIAA LOPEZ / ABDULLA ALHIJJI o 23:XNUMX. Możesz śledzić transmisję na żywo na klubowej stronie Youtube Padel W lub FIP. 

FIP-STAR-PADEL-W-MIEŚCIE-CENTRUM-DOHA-V16

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.