Turniej FIP Star Perugia, który zostanie rozegrany w przyszłym tygodniu we Włoszech, zapowiada się ciężko z kilkoma graczami z czołowej 50-tki świata i bardzo dobrymi parami, takimi jak Arroyo / Alonso (TS1), Cardona / Ramirez (TS2) czy Barahona / Garcia (TS4).

Ze strony francuskiej będziemy oczywiście podążać za francuskimi zawodnikami, których na liście zarejestrowanych zawodników jest dziewięciu. Numer 1 Benjamin Tison będzie obecny wraz ze swoim kolegą z drużyny we francuskiej drużynie, Adrienem Maigretem. Jérémy Scatena utworzy francusko-belgijską parę z Maximem Deloyerem, podobnie jak Jérôme Inzerillo z Clémentem Geensem, który w związku z tym po Tisona w Amsterdamie.

Będziemy także śledzić pary Moreau / Cendon (ESP), Guichard / Blanqué i Seurin / Vives.

Znajdź listę zarejestrowanych ICI.

Wśród dziewcząt rywalizacja jest mniej wymagająca, a liderka rozstawienia 1, Marina Lobo / Carolina Navarro, nie wydaje się mieć rywala poza być może w 100% włoskim stowarzyszeniem Marchetti / Pappacena.

We Włoszech będzie obecnych pięć Francuzek i chociaż raz nie będzie wśród kobiet żadnej pary stuprocentowo trójkolorowej. Élodie Invernon i Wendy Barsotti, zwykłe koleżanki z drużyny, zdecydowały się zagrać z innymi partnerami. Pierwsza współpracuje z Włoszką Francescą Ligotti, druga z Argentyną Marianelą Montasi. Carla Touly kojarzona jest z Holenderką Rosalie Van Der Hoek, Mélissa Martin udostępni utwór z Portugalką Bruną Melo, a Camille Sireix z Hiszpanką Ainhoa ​​Rodriguez.

Oto lista zarejestrowanych:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !