W najbliższą środę pierwsza runda Gwiazda FIP z Puebla, Było bardzo gorąco dla Bastiena Blanqué i Dylana Guicharda, którzy w tie-breaku trzeciego seta obronili dwa punkty meczowe.

W starciu z Gustavo Aguirre (bratem Tolito) i Nicolasem Crosio para francusko-francuska została doprowadzona do granic możliwości, ale po zaciętej walce wyszła na prowadzenie: 7/5, 4/6, 7/6. Sukces, który pozwala rozstawionemu z siódmego miejsca zakwalifikować się do ósmego, gdzie zmierzy się z lokalną parą z kwalifikacji: Garcia / Yañez.

Dotyczy to także Doriana De Meyera i Thomasa Vanbauce’a, którzy skorzystali z pakietu Bejarano i Barrientos, którzy również byli zaangażowani w projektA1 Padel z Puebla.

To już jednak koniec dla Maxa Moreau i Jacobo Cendona, którzy nie istnieli w starciu z Miguelem Oliveirą i Maximiliano Cejasem: 6/1 6/1.

Dziś przyszedł czas na rundę XNUMX/XNUMX finału, której mecze będzie można śledzić na stronie Kanał FIP na YouTube.

Oto program dnia (mecze rozpoczynają się o 21:30 czasu francuskiego):

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !