Dwie bardzo różne strategie stosowane w tym tygodniu przez Francuzów biorących udział w FIP Tour: niektórzy jadą do Hiszpanii w celu zdobycia awansu FIP, inni do Japonii w celu promocji FIP...

Wlać Carla Touly / Jessica Ginier et Jerome Inzerillo / Javier Rodriguez (TS8) wybiera się w tym tygodniu do Andaluzji i Estepony na FIP Rise Prodigy Padel Aplikacja. Jak zawsze w przypadku zawodów odbywających się w Hiszpanii, poziom jest wyższy niż w przypadku turniejów tej samej kategorii odbywających się w innym obszarze geograficznym. Dowodem tego jest obecność kilku członków Top 100, zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Pozostali Francuzi wybrali radykalnie inną strategię i udali się do Chiby w Japonii na mniejszy konkurs, promocję FIP. Ponieważ jednak konkurencja jest również radykalnie mniej znacząca w Azji, pobyt ten, choć kosztowny finansowo, mógłby być bardziej opłacalny pod względem punktowym. Będziemy zatem podążać ścieżkami par Vives / Seurin (TS1), Raichmana / Roghani (TS2), Gersona/Hugounenqa (TS5) i Sójka / Sahagun w Japonii!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !