Nowy tydzień rymuje się z nowymi turniejami dla Francuzów w ramach FIP Tour. Po raz kolejny wielu członków francuskiej delegacji będzie w tym tygodniu na stokach.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory filles w większości decydowaliśmy się pojechać do Hiszpanii, do Malagi, aby zagrać w FIP Rise. Tak naprawdę w Andaluzji znajdziemy nie mniej niż pięć Francuzek, w parach Syreusz / Ligotti (Włochy), Ligi / Soubrié et Mera/Rondot.

Laura Buteau, wybrała Włochy i promocję FIP Giulianovej. Francuzka utworzy parę numer 9 obok Turczynki Dilary Torssell.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Garçons postanowili opuścić Hiszpanię po skomplikowane wyniki z Barcelony. Rzeczywiście, po stronie trójkolorowej, tylko para Iznasni / Dumoulin zarejestrowany w Maladze. Sami i Arthaud nie są jednak pewni udziału w konkursie, to oni zajmują pierwsze miejsce na liście oczekujących.

We Włoszech będzie też duet francuski, ale ten na pewno zagra, Arthur Hugounenq i Pierre Vincent tworząc parę numer 11 w Giulianova.

Rozumiecie Państwo, że to w Göteborgu w Szwecji najwięcej członków delegacji francuskiej znajdziemy wśród panów, z parami Seurin/Vives (TS3), Roper (Holandia) / Raichmana (TS8) i Sioulis (GRE) / Gerson !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !