Nowy tydzień i nowa wycieczka dla Francuzów z FIP Tour, którzy tym razem udają się do Kairu, gdzie rozgrywany jest turniej FIP Rise.

Spośród mężczyzn trzech zawodników pojedzie do Egiptu. Podobnie jak w zeszłym tygodniu w Szwecji, Philémon Raichman będzie kojarzony z Dutchman Ropers. Nie zabraknie także pary w 100% francuskiej: Vanbauce/Hugounenq. Pamiętaj, że żaden z duetów nie znajduje się w czołówce rozstawionych.

Wśród kobiet rywalizacja na papierze jest mniej zacięta, a Francuzki z pewnością będą miały pewne szanse na grę. Na papierze największą szansą Francji jest para Elodie Invernon / Wendy Barsotti, która tworzy drugą drużynę turnieju. Charlotte Soubrie, która wychodzi z półfinału w Andaluzji z Fioną Ligi, spróbuje równie dobrze spisać się w Egipcie z Camille Sireix (para ostatecznie wycofała się, ponieważ Charlotte Soubrié doznała kontuzji nerwu łydkowego w górnej części stopy). Francuzi tworzą dziewiątą parę w tabeli.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !