W tym tygodniu kilku francuskich graczy wzięło udział w FIP Tour w całej Europie. W przedostatnim dniu turnieju przyszedł czas na podsumowanie wyników francuskich zawodników.

Promocja FIP Zetrud Lumay (Belgia)

W Belgii nie ma już przedstawicieli trójkolorowych eliminacja jedynej startującej pary francuskiej w tym turnieju, Nicolasa Rouaneta et Maxime Forcen. Obaj Francuzi zostali wyeliminowani od 8. miejsca przez pierwszego rozstawionego w turnieju, Clémenta Geensa i François Azzolę.

Para Aleksander Brym Arnaud Rossella nie udało się wydostać z kwalifikacji. Została pokonana w trzech setach przez lokalną parę: Gervais / Delvaulx.

FIP podbija Teneryfę (Wyspy Kanaryjskie)

Dereka Gersona, który współpracował z Grekiem Vasileiosem Sioulisem, nie miał w losowaniu zbyt wiele szczęścia. Para francusko-grecka z pewnością łatwo wygrała, kwalifikując się do zawodów, ale potem stanęła przed trudnym zadaniem zmierzenia się z drugim rozstawionym w turnieju, Federico Chiostri / Maximiliano Sanchezem Blasco (gracz A2). To nie lada wyzwanie dla Francuza i jego partnera, pokonany 6/4 6/2.

Fiona Ligi et Charlotte Soubrié, którzy mieli odbyć tę podróż, ostatecznie nie mogli pojechać na Kanary.

Kordenony wzrostu FIP (Włochy)

Ostatnie szanse Francuzów mają teraz we Włoszech, choć dzisiejszy dzień zaczął się dla Francuzów źle. Już trzy Francuzi ukłonił się dziś rano: Philémon Raichman, Timéo Fonteny et Yoanna Boronada.

W sobotę w grze będzie nadal pięciu francuskich zawodników. Julian Seurin et Człowiek żyje (TS2), Thomasa Vanbauce'a et Maksym Joris (TS8) i Kamila Sireixa, któremu towarzyszy Elsa Terranova (ITA).

W przypadku zwycięstwa par Vanbauce / Joris i Vives / Seurin mielibyśmy ćwierćfinał w stu procentach francuski we Włoszech, a co za tym idzie pewność zobaczenia w półfinale dwóch Francuzów!

Następny mecz Camille Sireix Padel Magiczny telewizor :

https://www.youtube.com/watch?v=TD70_6VcTMM
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.