W tę niedzielę odbył się męski finał Fip Jaén Gold 2021 Antonio Fernández Cano - Jose garcia diestro à Lucasa Campagnolo et Lucasa Bergaminiego.

Później Finał kobiet wygrany w 3 setach przez Victorię Iglesias i Mari Carmen Villalbę, widzowie obecni w Centralnym hotelu HO w Jaén mogli cieszyć się nowym meczem w trzech setach!

Pincho Fernandez i José Garcia Diestro nadal mieli duży mecz, ale tym razem to Brazylijczycy byli najsilniejsi w końcówce, aby wygrać 6-2 / 6-7 / 7-5. Wspaniałe spotkanie, które jest idealnym zwieńczeniem turnieju na bardzo wysokim poziomie.

Wygrywając turniej w Andaluzji, Campagnolo i Bergamini zdobywają 80 punktów, które mogą okazać się bardzo cenne w wyścigu o Mistrzowski Finał 2021! Gdyby w oczywisty sposób należały do ​​faworytów, to można powiedzieć, że nie drżały podczas całej rozgrywki, dominując kilka bardzo obiecujących par, takich jak np. Franciszka Gila Moralesa et Sergio Alba Sancheza.

Wyeliminowany w Alicante w 1/16 z bezwzględnym Tello i Chingotto oraz w 1/8 finału w Madrycie z Tapią i Limą, możemy myśleć, że to zwycięstwo przychodzi w odpowiednim momencie, aby zwiększyć pewność siebie „los Lucas” w kilka dni w następny World Padel Tour odbywające się w Vigo.

Jedno jest pewne, nie powiedzieli ostatniego słowa i zamierzają wrócić do władzy, aby podniecić swoich przeciwników i udowodnić, że ich również należy się bać.

Źródło: Witryna FIP