Le Fitness zawsze był produktem uzupełniającym dla klubów padel. Wielu ma mała siłownia dla graczy padel, a niektóre i na większą salę dla entuzjastów fitnessu.

Le padel w służbie fitness

AB-Fitness, duża hiszpańska firma fitness przygotowuje się do wejścia na rynek padel. Galicyjska sieć tanich siłowni planuje wzbogacić swoją sieć ośrodków sportowych o nowe obiekty, łącząc fitness z innymi sportami, takimi jak boks bezkontaktowy, czy padel, dodając kilka ziem.

Fitness jest często postrzegany jako dodatek do klubów fitness. padeli widzimy, że dziś wzajemność również może być prawdziwa.

Dla AB Fitness byłby to „uzupełnienie” prowadzonej działalności, który pomógłby dodać wartość do modelu biznesowego.

Le padel witaj wszędzie

Na razie, jak twierdzi menedżer marki José Antonio Durán, firma bada tę możliwość, nie będąc w stanie potwierdzić, że podstawy padel zostanie wkrótce zainstalowany.

„Chodzi o stworzenie własnego modelu, z centrum fitness i od dwóch do czterech kortów padel" wyjaśnia mediom José Antonio Durán CMD Sport.

W centrum o powierzchni około 800 metrów kwadratowych, zlokalizowanym w Lugo, istnieje możliwość posiadania dwóch kortów o powierzchni padel, bezkontaktową strefę boksu oraz pomieszczenia do cross-treningu, zajęć grupowych i kulturystyki.

Ciekawe, że padel robi sobie miejsce w środku tych wszystkich sportów. Początkowo padel był obecny tylko w klubach golfowych lub tenisowych. Dziś ten sport jest zjawisko globalne kto nie nie wydaje się znać żadnych granic, granic ani bariery społeczno-ekonomicznej.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !