Black Crown kontynuuje dynamikę swojego Pythona 5, proponując tym razem bardziej miękki, lżejszy Python 5 Soft. Tak Dla tych, którzy uważali, że Python jest zbyt sztywny, sorf może znaleźć łaskę na twoich oczach ...

Marka jest w pełni rozwinięta

Czarna Korona jest znakiem 100% padel. Najlepsi gracze Padel grają z Black Crown jako Tito Allemandi (top 10 na świecie), Marta Marrero (obecnie numer światowy 1) lub Uri Botello (top 20).

pyton-łopatkowym czarno-korona

Jak sama nazwa wskazuje, Python 5.0 Soft jest bardziej miękki niż jego siostra bliźniaczka. Jest bardzo podobny, a jednak Black Crown wyraźnie chciał zaoferować miękką, bardziej elastyczną rakietę dla mniej zaawansowanych graczy.

Dobrze zaprojektowana rakieta

To raczej niespodzianka, ponieważ BlackCrown przyzwyczaił nas do unikalnych kolorów. Tym razem jest to także wyjątkowy kolor ... J Tak, nie zmieniamy nawyku, który wygrywa. Ale niewielka różnica polega na tym, że kolor przemawia za rakietą z tym delikatnym niebieskim, a poza tym pięknym. Zbliżamy się znacznie do klasycznego Python 5.0. Na tym poziomie Czarna Korona naprawdę zachowała ciągłość.

Zrównoważony rozwój

Trudno jest ogólnie ocenić rakietę wiosłową na tym poziomie, ponieważ wiemy, że rakiety rakietowe są raczej kruche. Jednak dla nas rakieta zmienia kolor na biały na poziomie „ramy” lub jej korony. Ale dopóki funkcje się nie poruszają, nie jest tak źle.

blackcrown SOFT pyton
Aby podświetlić koronę, zastosowano intensywną i uderzającą niebieską ramkę, która jest również używana do podświetlenia słowa MIĘKKIE na szablonie, wydrukowania ramki ekranu ... To, a także jego siostra wyróżniają 5.0, nadają mu dotyk sport.

W części technicznej ...

Uchwyt jest okrągły i średniej wielkości. W przypadku dużych rąk może być potrzebna nadmierna grypa.

Bilans rakiety znajduje się na środku palety. Logika, biorąc pod uwagę program tej rakiety. Rzeczywiście, jest to rakieta nastawiona na kontrolę. Oczywiście będą różne odczucia w zależności od wagi rakiety, którą zatwierdzasz.

Możliwy wybór 3: 355 gr, 465 gr, 375 gr.
blackcrown-łopatkowe miękkie

Należy również pamiętać, że jego miękkość dotyczy całego sita. Oznacza to, że rakieta będzie raczej tolerancyjna, jeśli zmniejszysz uderzenie piłki. Jest to różnica w stosunku do 5.0 Pythona, który jest wyraźnie bardziej wymagający.

Krótko mówiąc, jeśli chcesz komfortu, dobrze trafiłeś w tę rakietę. Ta rakieta jest przeznaczona dla wszystkich typów graczy, chociaż można rozsądnie oszacować, że ta rakieta zadowoli wielu graczy wiosłujących w rakiecie spokoju i dotyku.

W locie rakieta jest zwinna. Jest bardziej plastyczny, ale dokładniejszy niż Python 5.0. Jego lekkość i słodycz to ceny, które trzeba zapłacić.

Z dobrym wyjściem z kuli i bardzo dobrą obsługą, Python 5.0 soft bez wątpienia stworzy emulatory

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.