Black Crown kontynuuje rozmach swojego Pythona 5, oferując tym razem bardziej miękką, lżejszą rakietę, Python 5 Soft. Ech! Dla tych, którzy czuli, że Python jest zbyt sztywny, sorf może być w stanie znaleźć przychylność twoich oczu ...

Marka jest w pełni rozwinięta

Black Crown to marka w 100% padel. Najlepsi gracze z padel grają z Black Crown, jak Tito Allemandi (top 10 na świecie), Marta Marrero (obecnie nr 1 na świecie) czy Uri Botello (top 20).

pyton-łopatkowym czarno-korona

Jak sama nazwa wskazuje, Python 5.0 Soft jest zatem bardziej miękki niż jego siostra bliźniaczka. Wygląda bardzo podobnie, a jednak Black Crown najwyraźniej chciał zaoferować programowi bardziej elastyczną rakietę dla mniej zaawansowanych graczy.

Dobrze zaprojektowana rakieta

Cóż, to raczej niespodzianka, bo BlackCrown przyzwyczaiła nas do wyjątkowych kolorów. Cóż, tym razem to też wyjątkowy kolor… J Tak, nie zmieniamy nawyku zwycięstwa. Ale mała różnica polega na tym, że kolor przemawia za rakietą z tym delikatnym niebieskim, a przy okazji dość pięknym. Jesteśmy bardzo blisko klasycznego Pythona 5.0. Tak więc na tym poziomie Black Crown naprawdę pozostał w ciągłości.

Zrównoważony rozwój

Trudno jest właściwie ocenić rakietę padel generalnie na tym poziomie, bo wiemy, że rakieta padel są raczej kruche. Jednak według nas rakieta robi się biała na poziomie „ramy” lub jej korony. Ale hej, dopóki specyfikacja się nie zmieni, nie jest tak źle.

blackcrown SOFT pyton
Aby podświetlić koronę, zastosowano intensywną i uderzającą niebieską ramkę, która jest również używana do podświetlenia słowa MIĘKKIE na szablonie, wydrukowania ramki ekranu ... To, a także jego siostra wyróżniają 5.0, nadają mu dotyk sport.

W części technicznej ...

Uchwyt jest okrągły i średniej wielkości. W przypadku dużych rąk może być potrzebna nadmierna grypa.

Równowaga rakiety znajduje się pośrodku pali. Logiczne, biorąc pod uwagę program tej rakiety. Rzeczywiście, jest to rakieta nastawiona na kontrolę. Oczywiście będą różne odczucia w zależności od wagi rakiety, którą sprawdzasz.

3 możliwe wybory: 355 gr, 465 gr, 375 gr.
blackcrown-łopatkowe miękkie

Należy również pamiętać, że jego miękkość dotyczy całego sita. Oznacza to, że rakieta będzie raczej tolerancyjna, jeśli zmniejszysz uderzenie piłki. Jest to różnica w stosunku do 5.0 Pythona, który jest wyraźnie bardziej wymagający.

Krótko mówiąc, jeśli chcesz komfortu, dobrze trafiłeś w tę rakietę. Ta rakieta jest przeznaczona dla wszystkich typów graczy, chociaż można rozsądnie oszacować, że ta rakieta zadowoli wielu graczy wiosłujących w rakiecie spokoju i dotyku.

W locie rakieta jest zwinna. Jest bardziej plastyczny, ale hej precyzyjny niż Python 5.0. Jego lekkość i miękkość to ceny do zapłacenia.

Z dobrym wyjściem z kuli i bardzo dobrą obsługą, Python 5.0 soft bez wątpienia stworzy emulatory

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.