Sprzęt Royal 2018 Padel zawsze ewoluuje wraz z rakietami z najwyższej półki. Skoncentruj się na 2 niesamowitych rakietach: RP 790 Whip Polietileno i RP 790 Whip Eva.

Królewski Padel RP 790 Bat Polietileno

RP 790 Rakieta z biczem w łezce. Rakieta mocniejsza niż RP 790 Whip, ale pozostaje jak zawsze w Royal Padel dobrze kontrolowany. Będziesz miał wybór pod względem dość dużej wagi: 360-385 gr.

strukturaDwukierunkowa rurka z włókna szklanego ze wzmocnieniami z tkaniny węglowej. System antyskrętny w sercu rakiety
planRdzeń z polietylenu o wysokiej gęstości z warstwami tkaniny z tlenku glinu. Zawiera impregnację żywicy epoksydowej i dwutlenku tytanu. Ultra miękka guma.
cechyRakieta techniczna w dużym formacie dla ekspertów i zawodników. Doskonała moc i kontrola. Ultra miękka guma sprawia, że ​​rakieta jest bardzo zwrotna bez utraty efektu

Królewski Padel RP 790 Whip Eva

Rakieta do wiosła RP 790 Bat to okrągła rakieta, ale ma trochę w brzuchu. Rakieta bardzo wysokiej klasy tej marki. Zaleta: duża waga 360 - 390gr.

Możesz zapytać markę o pożądaną wagę. To bardzo dobra uwaga.

strukturaDwukierunkowe rurkowe włókno szklane. System zapobiegający skręcaniu w sercu rakiety, który redukuje wibracje ramy.
planRdzeń EVA laminowany dwiema warstwami tkaniny szklanej i impregnowany żywicą epoksydową. Warstwa dwutlenku tytanu, która zwiększa odporność rakiety.
cechyRakieta techniczna w dużym formacie dla ekspertów i zawodników. Doskonała moc i kontrola.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.