Grupa Forest Hill ogłasza dodanie 3 nowe dodatkowe utwory, co daje w sumie 8 torów wewnętrznych au Bulwar wodny Forest Hill.

4 września kluby Forest Hill zainaugurowały trzydzieści nowych tras padel łącznie dwanaście torów zewnętrznych i osiemnaście torów krytych, rozmieszczonych w klubach Marnes-la-Coquette, La Défense, a nawet w Paryżu, w Aquaboulevard, charakterystycznym obiekcie sportowo-rekreacyjnym w 15. dzielnicy.

Najnowocześniejsze udogodnienia

Trzy nowe utwory padel zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne warunki gry. Każdy tor wyposażony jest w najnowszej generacji nawierzchnię typu turf syntetyczny, zapewniającą wyjątkowy komfort gry. Dodatkowo wysokiej jakości oświetlenie LED umożliwia grę zarówno w dzień, jak i w nocy, wydłużając godziny ćwiczeń pasjonatów.

Te trzy tory wzbogacają różnorodną ofertę sportową oferowaną w klubie Forest Hill Aquaboulevard, w tym tenis, fitness, squash, trening przekrojowy, taniec i aquagym.

„Niech Forest Hill pozostanie najważniejszym klubem w padel w Paryżu i Île-de-France”

„Naszą ambicją związaną z utworzeniem tych trzech nowych torów jest to, aby Forest Hill pozostało wiodącym klubem w padel w Paryżu i Île-de-France w zakresie oferty sportowej. Cieszę się, że mogę zaoferować optymalne wrażenia z gry mieszkańcom Paryża i Ile-de-France, którzy chcą uprawiać swój sport w najlepszych warunkach” – wyjaśnia Michel Corbière, prezes grupy Forest Hill.

Udostępniono im jedną witrynę, w której mogą rezerwować swoje miejsca: rezerwacja.forest-hill.fr

Należy pamiętać, że w trzech klubach Forest Hill oferowane są również turnieje, kursy, inicjacje i coaching na wszystkich poziomach, od początkujących po doświadczonych graczy.

„Sukces frekwencji, który można wytłumaczyć dużym zainteresowaniem, a także łatwością dostępu do klubu Forest Hill Aquaboulevard (metro, tramwaj i autobus), potwierdza wyjątkowy entuzjazm dla tego sportu. Cieszę się, że Paryżanie pasjonują się tym przyjaznym sportem” – analizuje Michel Corbière.