Skoncentruj się na Forest Hill La Marche Country Club, położonym w Marnes-la-Coquette: najbliższym klubie od Paryża oferującym stoki narciarskie padel wnętrz.

Dwa utwory padel Indoor powstały po raz pierwszy w 2018 roku, a trzy kolejne zostały uruchomione w 2021 roku.

Celem Forest Hill La Marche de Marnes-la-Coquette jest umożliwienie, z jego pięcioma padel hala i jej nowa infrastruktura w celu połączenia praktyk rekreacyjnych i zawodów.

Każdego miesiąca organizowanych jest ponad 10 działań mających na celu stworzenie powiązań między graczami o równoważnych lub różnych poziomach. Co miesiąc odbywa się również sześć oficjalnych turniejów różnych kategorii.

smc2 padel Kocyk pokojowy Marne La Coquette Forest Hill

Do tej pory klub Forest Hill w Marnes-la-Coquette postawił sobie za cel zrobienie wszystkiego, co możliwe, aby ten sport był bardziej dostępny dla młodych ludzi i kobiet.

Dynamika działań prowadzonych w tym kierunku umożliwia organizowanie turniejów młodzieżowych, zjazdów ponad 60 młodych ludzi oraz turniejów wyłącznie kobiecych.

Jednak miłośnicy płci męskiej nie są pominięci! Naturalnie liczniejsi stąpają po stokach Forest Hill La Marche de Marnes-la-Coquette, dziś jest ich ponad 350, aby uczestniczyć w różnych wydarzeniach, a to jest skierowane zarówno do dorosłych grających na 1funkcje czas niż do najlepszych graczy we Francji, którzy spotykają się regularnie, aby trenować na stokach Forest Hill.

Traf chciał, że podczas inauguracji pierwszych stoków padel gracze na dobrym poziomie oddali się grze polegającej na przedstawieniu tego sportu około setce gości obecnych z tej okazji. Dziś ci gracze są z przodu sceny i są, według ich rankingu, wśród najlepszych graczy we Francji.

Grupa Forest Hill pragnie wspierać i rozwijać ten sport, a tym samym umożliwić uprawianie go jak największej liczbie osób.

Ze względu na duże obiekty, które zostały wprowadzone w różnych klubach Forest Hill, a zwłaszcza w Forest Hill Country Club w Marnes-la-Coquette (podgrzewany basen; kurs zdrowia, fitness, cardio, kulturystyka, 18 kortów tenis itp.), coraz więcej członków przyjeżdżających do uprawiania sportu mnoży zajęcia sportowe, integrując praktykę padel w wolnym czasie!

Country Club Forest Hill la Marche

  • 1 Bis Bd de la Republique – 92 430 – Marnes-la-Coquette
  • Informacje o klubie: 01 47 41 13 68
  • Info Padel : 06 11 42 13 47
  • la.marche@forest-hill.com
Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Tagi