To dobra wiadomość dla najlepszych graczy padel Polski: FFT oferuje im niezłe ulepszenie pod względem nagrody pieniężnej na P2000!

Najważniejsze turnieje francuskiego kalendarza, które będą 4 w liczbie w 2022 r., rozdysponuje teraz 10 400 euro między losowania kobiet i mężczyzn. Należy zauważyć, że parytet jest zawsze przestrzegany i wynosi 5 euro na kategorię. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do tego, co dzieje się w obwodach zawodowych, FFT pozostaje wierna swojemu pragnieniu oferowania takiej samej nagrody kobietom i mężczyznom.

Oto jak wygrane zostaną rozdzielone podczas tych P2000. Według tabeli będą to:

  • 2 € za zwycięską parę
  • 1 € za parę finalistów
  • 700 € za parę 3th
  • 500 € za parę 4th
  • 200 € za każdą parę ćwierćfinalistów

Obserwujemy znaczny wzrost, ponieważ w 2021 r. przyznano 3 euro na kategorię, czyli ponad 400 raza mniej. Lepiej, w porównaniu do 1,5 r. nagroda została pomnożona ponad 2019! Dobry rozwój dla tych turniejów FFT Padel Tour co powinno zainteresować coraz więcej graczy!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi