" PadelMania zajęła Włochy ”. L 'Włochy rosną, a piłkarze mają z tym coś wspólnego. Całkowicie uzależniony od padel, legendy włoskiej piłki nożnej Francesco Totti i Antonio Cassano powiedz nam, kto jest najsilniejszy.

Mistrzostwa padel piłkarze

Podczas transmisji na Twitchu Bobo Tv, kilku włoskich piłkarzy mówili o swojej rywalizacji w padel.

Christian Vieri otwiera debatę: „Kto jest najsilniejszy w padel ? Cassano mówi, że jest najsilniejszy ”.

Antonio Cassano potwierdza, dodając, że tak jest powiedziane Totti, Candela, Stefano Fiore i Marchegiani są najsilniejsze.

totti roberto mancini padel rakieta

Totti wchodzi do tańca

Były kapitan Romy jest przekonany: „Jesteśmy nie tylko najlepsi w Rzymie, ale takżenajlepszy we Włoszech. Gdzie indziej są do bani ”.

„Następnym razem przyjdę Mediolan rzucić sobie wyzwanie, zorganizuj turniej między byłymi piłkarzami ”, sugeruje Rzymianin.

„Moim zdaniem najsilniejszy jest Stefano Fiore" lanca Cassano. Totti potwierdź dodając Di Biagio do listy: „Obejmuje całą ziemię. To przyprawia Cię o ból głowy na korcie ”.

„Wszyscy mówią, ale teraz musimy pokazać się na boisku” konkluduje Francesco Totti.

Trwa rywalizacja między włoskimi piłkarzami!

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.