Bastien Blanqué i Thomas Leygue wygrali w XNUMX/XNUMX finału mistrzostw Francji z Maxem Moreau i Jérôme Inzerillo.

Zdjęcie publiczne Mistrzostwa Francji w piątek wieczorem 2021

Bastien Blanqué i Thomas Leygue potwierdzają po swoich zwycięstwo na P2000 des Pyramides ! Na swój pierwszy duży test na Mistrzostwach Francji w 2021 r. zawodnicy reprezentacji Francji odpowiedzieli.

W meczu z wielką intensywnością wygrali 6/3 7/5 z rywalami Max Moreau i Jérôme Inzerillo. Bastien i Thomas są w dobrej formie i logiczne jest, że znajdziemy ich jutro w ćwierćfinale. Zmierzą się z nimi zwycięzcy spotkania, które w tej chwili się przeciwstawia Adrien Maigret i Jean-Thomas Peyrou do Teri Groll / Christophe Henry!

W pozostałych meczach szczególnie zapamiętamy zwycięstwo Loïca Le Panse i Simona Boissé w wielkim szoku przeciwko Fouré/Garcia. Kolejna bitwa czeka ich jutro przeciwko Jean-Michelowi Pequery i Jérémy'emu Ritzowi, którzy zorganizowali pod koniec suspensu zaskakujący Durieux / Forcin: 6/3 6/7 7/6!

Aby znaleźć wszystkie wyniki, wystarczy ICI !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !