Z okazji piąty etap Cupra Padel Wycieczka, która odbyła się we wspaniałym prywatnym klubie Les Pyramides w Paryżu, Franck Lemousse, założyciel toru i prezes agencji WELLDONE Cie, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat przebudowy projektu, przygotowania kolejnej edycji i przyszłości ambicje klubu.

Projekt serca

Musieliśmy dostosować się do konkretnej sytuacji, zwłaszcza, że ​​doszło do małego starcia Padel-Point i Punkt Tenisowy. W odpowiedzi przebudowaliśmy ten projekt przejmując autorstwo Padel Wycieczka z Tennispro. To dobry zespół ze sklepem w 100% francuskim, który wciąż jest fajny, i świetny zespół, który walczy o ocalenie wszystkiego, co zostało zbudowane przez ostatnie dwa lata.

Cupra padel wieża piramidy

To projekt, który był jednocześnie projektem serca. Doszliśmy do koncepcji, które po prostu wykraczają poza biznes: stoją za nim ludzie, pragnienia i padel, jest to coś, co ma teraz wpływ na piękną społeczność. To była moja walka o uratowanie tego projektu. Cupra również wsparła projekt, co nie było łatwą decyzją. W końcu się zaangażowali i obecnie jesteśmy w trakcie trzeciej edycji. Kluczowym partnerem była także agencja Fuze. Wszyscy ci aktorzy współpracowali, aby stworzyć edycję Cupra na rok 2024 Padel Wycieczka.

Uczestnicy zostali powitani jak książęta

Cupra Padel Tour został zaprojektowany jako organizacja profesjonalna, porównywalna do P2000. Dzięki naszej współpracy zapewniamy wsparcie jakościowe, oferujemy prezenty, nagrody i oferujemy testy sprzętu Head, który wnosi ogromny wkład dzięki swojej wiedzy specjalistycznej.

Uczestnicy są witani jak książęta w świątecznej atmosferze przy muzyce i wydarzeniach. Próbujemy uchwycić to DNA padel która reprezentuje przyszłość sportu. To właśnie ci pasjonaci pomogą budować przyszłość padel.

Przyszłość obwodu

W przypadku Cupry właśnie zakończyliśmy trzyletni cykl. Musimy się teraz spotkać ponownie, aby omówić przyszłość i sprawdzić, czy będziemy kontynuować współpracę, czy nie. Byłoby naprawdę miło kontynuować tę współpracę. Jeśli chodzi o tor, zostanie on odnowiony. Pracujemy już nad organizacją czwartej edycji. Planujemy wprowadzić różne i ciekawe mechaniki gry, z drobnymi innowacjami w tle i nowe rodzaje gier, które będą bardzo wciągające.

Mierzony wzrost i nowe projekty w zasięgu wzroku

Myślę, że w przypadku Piramid wykonano bardzo piękną pracę. Współpraca z klubem układa się znakomicie. Znasz dobrze Patrice’a i Magali, ucieleśniają DNA klubu. Wraz z pojawieniem się Thomasa Mitjany na stanowisku nowego trenera, świetnego rekruta i pasjonata tego sportu, klub skorzysta ze wsparcia na wysokim poziomie i nowej dynamiki.

Nasz klub to już duża struktura i uważam, że jeśli dobrze poradzimy sobie z tym, co mamy, to będzie bardzo dobrze. To powiedziawszy, mamy także projekty rozwojowe, w tym ważne inicjatywy związane z wydarzeniami i nadchodzące wydarzenia.

Klub Les Pyramides

Szkoły padel w budowie

Wyciągnęliśmy wnioski z ewolucji tenisa w latach 70. i 80., kiedy zaczynaliśmy od wielu dorosłych, zanim przeszliśmy do dzieci. Z padel, robimy postępy znacznie szybciej dzięki wiedzy zdobytej przez lata w tenisie.

Obecnie budujemy szkoły padel w celu dotarcia do dzieci i rodzin. Obserwujemy znaczny wzrost udziału dzieci w naszych kursach, czego na początku nie zaobserwowaliśmy. W ciągu zaledwie 2-3 lat liczba dzieci uczestniczących w naszych kursach wzrosła z 6-8 do 30, 40, a nawet 50 młodych ludzi poniżej 15 roku życia. Zapotrzebowanie jest tak duże, że musimy odmówić rejestracji, ponieważ nie jesteśmy już w stanie pomieścić wszystkich. Jest prawdziwy entuzjazm dla tego sportu.

Trening zawodników podczas Roland-Garros?

Wkrótce będziemy mieli pięć boisk padel zadaszona (od września), co umożliwiłoby nam przyjęcie zawodników przyjeżdżających na treningi podczas Roland-Garros. Mamy mnóstwo fajnych drobiazgów, które można zrobić we wrześniu.

Jednak model ekonomiczny i ewolucja klubu niekoniecznie mają na celu zapewnienie dużej konkurencji. Mimo to nadal rozważamy zorganizowanie wyjątkowej imprezy o wartości P1000 lub P1500 w klubie Pyramides.

https://www.youtube.com/watch?v=IuWL9cADm88
Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.