To już oficjalne: Superpibes zdecydowali się na separację. Z wiadomości zamieszczonej przez Stupę na Instagramie rozumiemy, że Martin Di Nenno zdecydował się zostawić go dla innego zawodnika. Najprawdopodobniej byłby to Juan LeBron.

Jeśli zatem nie ma realnych wątpliwości co do tożsamości przyszłego partnera Di Nenno, nazwisko zawodnika, który zagra po P1 Malagi na prawo od Stupy, w dalszym ciągu podsyca plotki. Jeśli jakieś pogłoski mówiły, że Argentyńczyk będzie kontynuował współpracę z potężnym leworęcznym Pablo Cardoną, niektórzy eksperci ostatecznie wysłali go do innego młodego hiszpańskiego zawodnika, Miguela Yanguasa. Tak jest na przykład w przypadku naszych kolegów Padel i Cervecitas.

Yanguas, zajmujący obecnie 10. miejsce w rankingach FIP, twierdzi, że jest pierwszorzędnym prawicowcem. Pomimo dobrego początku sezonu jego współpraca z Garrido wydaje się przeżywać drobne problemy i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby obaj młodzi mężczyźni zakończyli współpracę. Niedawno widzieliśmy, że pewne problemy sprawiły usługi rodaka z Kordoby, który zdaniem swojego partnera nie uderza piłki wystarczająco wysoko... Na tym poziomie „Mike” nie powinien mieć wiele do zarzucenia Stupie!

Tak czy inaczej, Yanguas i Stupaczuk z pewnością tworzyliby konkurencyjną parę, zdolną konkurować z mniej więcej każdym. Więc według ciebie to się stanie?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !