W ten poniedziałkowy poranek panuje otępienie. Franco Stupaczuk ma reklamowane w mediach społecznościowych że kończy półtoraroczny związek z „Kapitanem Ameryką Ruiz”.

Zdecydowanie dużo się porusza w padel profesjonalny. Po kilka separacji występujących pomiędzy parami graczy spoza Top 20, naprawdę nie wyobrażaliśmy sobie, że ci, którzy tworzą czwarte miejsce w turniejach WPT i Premier Padel zakończy ich związek. A jednak, jak Stupa ogłosiła na Instagramie, między Alexem Ruizem a nim skończyła się sprawa.

„Po roku i kilku miesiącach treningów, rywalizacji, podróży i wspólnej walki o każdą piłkę, nadszedł czas, aby pożegnać się z parą Stupa-Ruiz.

Wiem, że wielu przywiązało się do naszej gry, ale sezon był trudny i nawet jeśli mamy dobre wyniki, niedogodności panują na boisku bardziej niż na zewnątrz, gdzie bardzo dobrze się dogadujemy.

Capi, bardzo mi się podobało granie z tobą, dziękuję za zbliżenie mnie do swojej rodziny i całego zespołu, życzę ci wszystkiego najlepszego mój przyjacielu.

Ruiz Stupa skradziony WPT 2022 Vigo Open

Kilka dni temu podczas rozmowy z nami, trudno byłoby przewidzieć tak szybką separację tych dwóch graczy.

Po zaledwie 4 turniejach koniec przygody Stupy i Ruiza prawdopodobnie będzie wymagał kaskadowych zmian. Jakie inne pary się rozdzielą? Nadchodzące dni z pewnością będą obfitować w wydarzenia na naszej planecie padel !

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.