Finaliści Esprit P1000 Padel Lyon, Justin Lopes i François Authier chcieliby móc razem dołączyć do drużyny Francji.

„Szkolenie dużo więcej, aby osiągnąć nasze cele”

Obecny podczas ostatniej kampanii francuskiej drużyny, w Katarze, François Authier chciałby móc następnym razem zostać powołany ze swoim kolegą z drużyny Justinem Lopesem. Zwłaszcza, że ​​ten ostatni był już częścią selekcji. Jak wyjaśnił nam François po finale P1000 Esprit Padel, para ma duże cele na ten sezon:

„Będziemy obecni przez cały rok, aby drażnić najlepsze zespoły w P1000 i P2000. W tym roku zamierzamy trenować znacznie więcej, aby osiągnąć nasze cele. Chcemy pewnego dnia dołączyć do reprezentacji Francji jako para. Mamy tę siłę, by grać razem przez długi czas i mamy swoje przyzwyczajenia niepodobne do innych i wiemy, że zmiana par zawsze wymaga adaptacji.

 

François Authier Justin Lopes Francja 2021 Wygrana Padel

„Bardzo zadowolony z poziomu pokazanego na Esprit P1000 Padel"

Lyonnais również wróciła do turnieju i ten finał przegrał pod koniec napięcia, 2/6 7/6 6/7:

"Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu pokazanego w tym P1000. Gramy dwie solidne pierwsze rundy, aw półfinale niestety nasz przeciwnik doznał kontuzji pod koniec pierwszego seta i przerywa mecz.

W finale zaczynamy z Justinem po lewej i mną po prawej i bardzo słabo wchodzimy do gry, a nasi przeciwnicy bardzo szybko chwytają nas za gardło 6/2. Potem wracam w lewo i wkładamy trochę więcej nóg grając znacznie lepiej i podejmując trochę większe ryzyko: 7/6 dla nas.
Trzeciego seta gramy trochę lepiej prowadząc 4/3 break i 40/30 na nasz serwis, ale nie kończymy tej partii, która pozwala naszym przeciwnikom wrócić mentalnie i do wyniku. 6/2 6/7 7/6 dla nich: będziemy pamiętać bardzo dobre uczucia związane z tym wyzdrowieniem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !