To oficjalne, francuski numer 1 of Padel, członek Top 100 of World Padel Tour, Benjamin Tison, zdecydował się dołączyć do Tecnifibre, aby osiągnąć wysokie cele sportowe.

Francuski i ambitny. Oto 2 przymiotniki, które najlepiej opisują Benjamin Tison oraz marka Tecnifibre. Profesjonalny padel od 2018 roku Benjamin Tison ma teraz wielkie ambicje w tym wschodzącym sporcie, którego głównym celem jest zintegrowanie światowej elity z 48 najlepszych graczy World Padel Tour.

Wierny swojemu podejściu „Firma graczy”, firma Tecnifibre pragnie wspierać Benjamina w realizacji jego celów i pomóc mu uwolnić jego potencjał, oferując mu produkty idealnie dopasowane do jego stylu gry i cech charakterystycznych. W tym celu marka oddała w jego ręce Łamacz ściany 375, rakieta oferująca moc i rotację, której szukał Benjamin. pala, którego zostaje ambasadorem.

To partnerstwo jest również potwierdzeniem bardzo silnych ambicji Tecnifibre w zakresie padel, który staje się głównym obszarem rozwoju francuskiej marki teraz i na najbliższe lata.

Benjamin Tison

« Jestem bardzo dumna, że ​​dołączam do Tecnifibre, marki, którą znam bardzo dobrze iz którymi grałem przez długi czas, kiedy byłem tenisistą. Historia trwa do dziś w dyscyplinie padeli jestem zachwycony partner z francuską i ambitną marką, taką jak ja!  

Matthieu Pogam, tenis i Padel Menedżer graczy                                                                                                     

«  Cieszymy się, że dołącza do nas Benjamin. Bardzo się z tego cieszę  w charakterze zawodowym, ponieważ stanowi dziś punkt odniesienia  we Francji na wysokim poziomie. A także osobiście, bo wiem  Benjamin od ponad 15 lat. To jest super ludzka i sportowa przygoda, która trwa  »

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.