Francuskie drużyny pań i panów z łatwością zakwalifikowały się do Mistrzostwa Świata padel Seniorzy + która odbędzie się w Las Vegas od 28 marca do 2 kwietnia.

Drużyna kobiet: prawdziwa demonstracja

Ta faza kwalifikacji przekształciła się w pokaz dla kobiecej drużyny. Dziewczyny wygrały wszystkie swoje spotkania, a nawet poradziły sobie lepiej, ponieważ nie przegrały ani jednej gry. Rzeczywiście, to 100%, z 12 grami rozegranymi na 12 zwycięstw.

Z 24 setami wygranymi za tylko 1 straconego seta, francuska drużyna kobiet w dużej mierze zasłużyła na swoje miejsce w Las Vegas. Specjalne wyróżnienie dla Audrey Casanovy i Marie Lefevre, które straciły tylko 4 małe mecze podczas 5 meczów rozegranych w ten weekend! Kapelusz.

drużyna francja panie 2022 seniorzy

Za Francją na drugim miejscu znalazła się Szwecja, a na podium zamyka Dania. W ten sposób trzy drużyny zdobyły bilet do Stanów Zjednoczonych.

Drużyna mężczyzn: bez setów straconych

W przypadku mężczyzn sytuacja jest podobna. Rozegrane dwa mecze, dwa zwycięstwa. 10 rozegranych gier, 10 wygranych. Francuzi nie stracili nawet ani jednego seta! . Kapitan drużyny, Jean-Thomas Peyrou podkreślił : „Cel osiągnięty dla nas dwoma zwycięstwami z Niemcami i Danią podczas tych europejskich kwalifikacji. Uznanie dlaseniorska drużyna kobiet + kto również wykonał tę pracę i kto będzie podróżował na Mistrzostwa Świata. Dziękuję wszystkim graczom, którzy tworzą ten zespół! Mamy grupę, która dobrze żyje, dobrze gra. Mam wrażenie, że w miesiąc możemy dostać coś fajnego”.

drużyna francja senior + panowie

Oprócz Francji to Niemcy zakwalifikowały się po zwycięstwie 3:2 z Danią. W drugiej grupie to Szwecja, nie przegrywając ani jednego meczu, również zdobyła bilet do Las Vegas. Zakwalifikowała się również Wielka Brytania, zajmując drugie miejsce w grupie B.