Udało nam się porozmawiać z Fredem Richeme, kierownikiem pierwszego sklepu w padel we Francji: francuski Padel Kupuj.

„Kiedy kochasz, nie liczysz!”

Padel Magazine : Manu Garcia powiedział nam, że bez Ciebie przygoda francuski Padel Kupuj by się nie wydarzyło. Czy możesz nam powiedzieć, jak ten projekt narodził się po Twojej stronie?

Fred Richeme: Pasjonuje mnie od dawna padel. Powiedziałbym, że wiele poświęciłem i spędziłem dużo czasu na i wokół torów jako sędzia i zawodnik. Chciałem pogodzić moją pasję i pracę, stąd pomysł na 100% padel w jednym z najbardziej dynamicznych regionów Francji! Na pewno nie będę najbogatszy, ale kiedy kochasz, to się nie liczy!

Fred Richeme francuski Padel Sklep online

PM: Jak wybrałeś lokalizację? Jakie są jego mocne strony?

FR: Miejscowość to szansa, to on zainicjował projekt. Rue Castetnau to ważna arteria w centrum Pau, tuż obok zupełnie nowych Halles. Zapewnia dobrą widoczność centrum miasta i możliwość umieszczenia ekranu telewizora do transmisji obrazów padel.

Lokalny Pau francuski Padel sklep sklep

Sklep jest dość mały i od razu po wejściu rozumiesz, że nie ma nic poza padel. Jak mówię, mamy na stanie w magazynie aż 94 różne modele oraz akcesoria różnych marek. Oferujemy również obuwie i tekstylia różnych marek. A niektórych zakresów nie ma na francuskiej stronie Padel Sklep: to ekskluzywne produkty dla naszych klientów Pau!

94 podniebienia w sklepie, testy w środowe wieczory w Les Bruyères

PM: Czy możesz nam trochę opowiedzieć o tym, jak działa sklep?

FR: Sklep jest czynny od wtorku do piątku w godzinach 9:30-12:30 i 15:19-9:30 oraz w sobotę 12:30-14:18 i XNUMX:XNUMX-XNUMX:XNUMX.

W każdą środę wieczorem w Club des Bruyères w Pau oferujemy bezpłatne testy od 19:30 do 21:45 z mniej więcej 80 rakietami w cenie od 330€ do 98€. Jest coś dla wszystkich stylów i poziomów gry, a ja jestem tutaj, aby doradzać i kierować wyborami. XNUMX% testów jest kierowanych i przeprowadzanych w formie szkolenia.

Atrybut alt tego obrazu jest pusty, jego nazwa pliku to angielska-Padel-Sklep-1024x576.jpeg.

PM: Jakie wstępne wnioski możemy wyciągnąć po sześciu miesiącach ćwiczeń?

FR: Pierwsza ocena: mieszkańcy Pau dopiero zaczynają zdawać sobie sprawę, jakie mają szczęście, że mają sklep w 100% padel z tak wieloma możliwościami. Na poziomie osobistym z radością witam ludzi zainteresowanych odkryciem sportu w prezentacji i dzieleniem się z nimi moją pasją. Wielu zaczęło od tego i są teraz klientami. Frekwencja rośnie i pracujemy nad tym, aby wszyscy byli znani, zwłaszcza początkujący.

PM: Wreszcie, jakie są cele na przyszłość?

FR: Stale rośniemy. Wyzwanie polega na przejęciu udziału w rynku od nowych graczy, którzy wybierają się na duże powierzchnie sportowe. Wspieramy wszystkich graczy w ich ewolucji siłą cenową Internetu, dlatego musimy zdywersyfikować komunikację, aby dotrzeć do jak największej liczby osób. Niezłe wyzwanie dla mnie!

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!