Głowa Padel przedstawić aktualności Grafen 360 Gamma Pro i Gamma Motion, rakiety jak żadne inne, ze swoim szczególnym kształtem.

„Grać jak wszyscy? Nie dla mnie !"

To jest zdanie, które reprezentuje linię Gamma. Głowa Padel stworzyło rakietę o zupełnie nietypowym kształcie, dla graczy, którzy nie chcą rakiety, która wygląda jak wszystkie inne. Graphene 360, Power Foam, wysokiej klasy palas, niezwykle wszechstronne !

Kredyt wideo: YouTube HeadPadel

Szef Gamma Pro

Jest to pala używana przez Arturo Coello i Edu Alonso na World Padel Tour. Sześciokątny kształt, wyjątkowy stosunek mocy do kontroli, super wygodny dotyk, to rakieta, która może pasować do każdego gracza i która nie pozostaje niezauważona dzięki jaskrawym kolorom!

Plakat Head Gamma Pro

To samorodek hiszpańskiego padla, Arturo Coello, który mając zaledwie 18 lat osiąga wyczyn bycia 24 miejsce w wyścigu World Padel Tour, który mówi o nim najlepiej Gamma pro :

„Od razu pokochałem styl tej rakiety. Ma inny kształt niż to, co zwykle znajdujemy, co czyni go wyjątkowym. Pianka jest pośrednia, ani za twarda, ani za miękka, dzięki czemu dostosowuje się do każdej gry.Dzięki temu czuję się pewnie w grze, daje mi duży komfort, bardzo wszechstronna rakieta. Rzeczywiście, daje mi to dużą kontrolę z tyłu toru, co bardzo mi pomaga i pozwala mi rozwinąć moją grę w ataku. Mam wyjątkowe wrażenia z Gamma Pro, Head wykonał świetną robotę! ”

Head Gamma Motion

To jest wersja zapalniczka Gamma Pro, jest używany w szczególności przez graczy WPT Carlotta Casali i Carla Serrano. Jest oczywiście Power Foam i Graphene 360, dla idealnego kompromisu między nimi moc, komfort, uwalnianie piłki i kontrola. Ponownie możemy powiedzieć, że Head wykonał świetną robotę z projektem i kolorami!

Plakat Head Gamma Motion

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!