Wielu francuskich graczy zapisało się do Greenweez Paris Premier Padel Major których kwalifikacje rozpoczynają się 10 lipca

Jeśli mamy już widziałem, że będą obecni najlepsi gracze na świecie Porte d'Auteuil za dwa tygodnie, zapiekanka z padel tricolor też tam będzie. Rzeczywiście, jak można sobie wyobrazić, Francuzi absolutnie nie chcą przegapić pierwszego turnieju padel historii w firmie Roland-Garros.

Tak więc na 274 graczy (137 par), którzy zarejestrowali się do turnieju, jest aż 27 Francuzów (w tym reprezentant Monako Nallé Grinda)!

Są oczywiście tradycyjne duety Tison/Zapata, Bergeron/Leygue, Scatena/Mercadal czy Moreau/Inzerillo. Zauważamy również, że zapisała się na to całkiem nowa para Greenweez Paris Premier Padel Major, to ten złożony z Bastiena Blanqué i Adriena Maigreta.

Zauważ, że tylko 80 par (w tym 6 wild-cards) będą mogli wziąć udział w turnieju, wild-cards (4 w losowaniu głównym, 2 w kwalifikacjach) będą więc bardzo drogie! Rzeczywiście, nie mniej niż 57 zarejestrowanych par nie będzie mogło wziąć udziału w konkursie...

Znajdź listę zarejestrowanych uczestników klikając tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !