Później dzień szesnastek naznaczony dominacją faworytów, można się zastanawiać, czy te rundy XNUMX z Greenweez Paris Premier Padel Major (G3PM) może nam zaoferować kilka niespodzianek.

Jeśli zakwalifikowanym parom udało się pokrzyżować szanse i awansować do 16/XNUMX finału, wczoraj rozstawionych graczy nie było w koronie. Do tego stopnia, że ​​XNUMX najlepszych par na torze będzie walczyć tego popołudnia o miejsce w ćwierćfinale.

Osiem plakatów wysokiego szczebla w programie od godziny 14 Porte d'Auteuil:

Jakie są największe szanse na niespodziankę w tych ośmiu grach? Na papierze trzy spotkania wydają się raczej niezdecydowane.

Pierwsza to oczywiście ta, która odbędzie się o godzinie 14 między Lucho Capra / Maxi Sanchez (TS7) a Coki Nieto / Miguel Yanguas (TS9). Jeśli Argentyńczycy zaczynają jako faworyci ze względu na swoje doświadczenie, młodzi Hiszpanie mają długie zęby i chcą udowodnić, że mają już to, czego potrzeba, aby znaleźć się wśród najlepszych. Więc spodziewaj się bliskiego dopasowania między tymi dwiema parami.

Następnie myślimy, że niespodzianka może przyjść ze strony duetu Leal / Rico (TS10) przeciwko Gonzalez / Ruiz (TS6). W paryskim upale iskrzy uderzenie młodego Javi Leala. Problem, jego andaluzyjski rodak, Alex Ruiz, wciąż czuje się bardzo dobrze na świeżym powietrzu i nie brakuje mu także rąk… Ale uważamy, że kluczem może być dobry taktyk Javi Rico, który bardzo dobrze zna swojego byłego kolegę z drużyny, Momo. który dzięki jakości swojej piłki mógł uniemożliwić faworytom komfort na boisku. W każdym razie wydaje się, że istnieją warunki, aby zaoferować nam bardzo dobrą walkę. Czy seed 6, który wczoraj upuścił zestaw, może wyjść dzisiaj?

Na koniec, co by było, gdyby Pablo Lijo i Javi Ruiz (TS11) wywołali sensację przeciwko Belasteguin / Coello (TS5)? Wydaje się, że ci dwaj lewicowi gracze, którzy niedawno postanowili grać razem, nabierają rozpędu. Jeśli o 18:3 nadal będzie gorąco, moc Pablo Lijo może bardzo mocno zaszkodzić hiszpańsko-argentyńskiemu duetowi. Problem, w szybkich warunkach rozbicie Arturo Coello jest również bardzo trudnym równaniem do rozwiązania. Naszym zdaniem Bela i Coello powinni jeszcze wygrać, ale na korcie nr 18 powinna odbyć się dobra bitwa od 00:XNUMX!

Jeśli biorąc pod uwagę ranking, różnica między parami Gil/Silingo (TS12) i Campagnolo/Garrido (TS8) nie jest zbyt duża, wydaje nam się, że w tak szybkich warunkach te ostatnie zaczynają jako wielcy faworyci. Czy weteran Silingo i metronom Gil sprawią, że będziemy kłamać?

Jak zapewne zrozumiecie, na innych spotkaniach widzimy przywódców obwodu wykonujących pracę i będących na jutrzejszych zmianach.

A ty myślisz, że dzisiaj będą jakieś niespodzianki?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !