Spodziewaliśmy się dobrej walki między dwiema 100% francuskimi parami na Philippe Chatrier i dostaliśmy to.

To był bardzo wyrównany mecz, który zaproponowali nam ci zawodnicy, którzy znają się na pamięć, zwłaszcza będąc razem podczas kampanii z drużyną Francji.

Oba zestawy będą miały identyczne scenariusze, z parą Bergeron / Leygue, która najpierw zasłuży na obsługę swoich przeciwników, zanim zostanie nieprzerwana. Wtedy to w decydującym meczu dwie pary musiały zdecydować, a w tym małym meczu to zawodnicy trenowani przez Mati Diaza byli dziś najsilniejsi.

Johan i Thomas wygrywają 7/6 7/6 i tworzą drugą w 100% francuską parę zakwalifikowaną do XNUMX/XNUMX finału Greenweez Paris Premier Padel Major (G3PM) po Bastien Blanqué i Adrien Maigret, nieco wcześniej zwycięzcy z Cabeza / Iriart.

Jutro Bergeron i Leygue rozegrają galowy mecz z Argentyńczykami Federico Chingotto i Juanem Tello, którzy rozstawią 4 miejsca w turnieju!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !