Nallé Grinda i Ruben Rivera zdominowali Ludovica Cancela i Dylana Guicharda w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Greenweez Paris Premier Padel Major (G3PM).

Później Auradou/Vives, pokonani przez rozstawionych 8, to inni 100% Francuzi w tych kwalifikacjach przegrali tego wieczoru w Roland-Garros. W obliczu rozstawionej dziewiątki finaliści P9 z Perpignan będą walczyć dobrze, ale nie zdołają stworzyć niespodzianki w starciu z francusko-monezyjskim Nallé Grindą i doświadczonym Rubenem Riverą.

Grinda Rivera zwycięstwo w pierwszej rundzie eliminacji G3PM 2022
Nallé Grinda i Ruben Rivera

Faworyci wygrywają 6/4 6/3 i zagrają jutro, aby spróbować zapewnić sobie miejsce w głównym losowaniu tego Roland-Garros du padel. W tym celu będą musieli pokonać Restivo / Rocafort lub Martinez / Nunes (mecz jest aktualnie rozgrywany, możesz śledź ewolucję partytury tutaj).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !