Jak od początku Greenweez Paris Premier Padel Major, nasz partner Greenweez oferuje nam główną atrakcję dnia.

Wczoraj Ale Galan został uhonorowany jego szalony odruch. Dziś numer 1 jest również obecny w tym gorącym momencie dnia, z zupełnie innego gestu.

Rzeczywiście, chcąc zamknąć pierwszą rundę potężnym uderzeniem, gracz Madrytu posłał piłkę z pełną prędkością w skroń Fernando Belasteguina. Możesz przejrzeć zdjęcia ICI.

Fernando-Belasteguin-gra-hematom-piłkę-Paryż-2022

Oczywiście jest to całkowicie mimowolny cios, obaj gracze klaszczą się bezpośrednio w rękę, a Galan natychmiast przeprasza.

Bela, która jutro na pewno będzie miała ładnego siniaka, mimo wszystko radzi sobie całkiem nieźle. Rzeczywiście, jeśli Argentyńczyk nie wydawał się zbyt napalony podczas drugiego seta, może uważać się za szczęściarza, że ​​​​nie dostał tej kuli w oko, co mogło mieć znacznie cięższe konsekwencje…

Morał tej historii jest taki, że musisz być bardzo ostrożny, gdy gracz bardzo blisko siatki ma zamiar podbić padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !