W programie w najbliższy poniedziałek w Roland-Garros będziemy mieli koniec kwalifikacji od 13:XNUMX, a następnie start finałowego stołu. Tyle do powiedzenia, że ​​będziemy się dobrze bawić!

Mecz przed nami: wejście do biegu Bena Tisona i Teo Zapaty!

Francuz numer 1 i jego hiszpańskie „compi” wchodzą do konkursu w poniedziałek i tyle, żeby powiedzieć, że losowanie ich nie oszczędziło. W przeciwieństwie do rozstawionych z 10 rozstawionymi Javi Lealem i Javierem Rico, francusko-hiszpański duet będzie musiał wykazać się świetnym występem, jeśli ma nadzieję zajść dalej w rozgrywkach. Nadal będą mogli liczyć na publiczność, która bez wątpienia będzie za nimi.

Poza tym będziemy mieli ciekawe pary, jak Daniel Windahl i Cristian Gutierrez, którzy odniosą sukces w pierwszym meczu na korcie nr 4 Rolanda (będą przeciwstawić się Eduardo Chillaronowi i Jorge Gutierrezowi), a nawet meczu, który może nas zarezerwować. zaskakuje para Gil / Gomez Silingo, która zmierzy się z Aday Santaną i Nicolasem Suescunem.

Cały program

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.