Juan Lebron i Ale Galan nie dali szans Pablo Limie i Franco Stupaczuk półfinał z Greenweez Paris Premier Padel Major (G3PM).

Bardzo szybkie warunki centrum Roland-Garros wydają się idealnie odpowiadać Juanowi Lebronowi i Ale Galanowi. Podobnie jak wczoraj przeciwko Fernando Belasteguinowi i Arturo Coello, podopieczni Mariano Amat grali na poziomie stratosferycznym. I jak prawie zawsze, gdy liczby 1 rozwijają się najlepiej padel, niewiele może im się przydarzyć.

Dziś cenę zapłacili Franco Stupaczuk i Pablo Lima. Argentyńczyk i Brazylijczyk, którzy zdawali się nigdy nie wchodzić do gry, padli ofiarami prawdziwego tornada. Zirytowani tym, że zostali pokonani przez tę samą parę w finale w Tuluzie, Ale i Juan ustanowili rekord. Liczby 1 wygrywają 6/1 6/0 w mniej niż godzinę. Prawdziwa demonstracja siły, która pozwala im zaoferować sobie trzeci z rzędu finał na Premier Padel.

Czy będziemy świadkami pięknej twarzy Paquito Navarro i Martina Di Nenno? Odpowiedz natychmiast na Canal Plus Sport!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !