Światowe numery 1 zmierzyłem się dziś po południu w Roland-Garros Fernando Belasteguin et Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,. Wobec wspaniałego plakatu na papierze to spotkanie mogłoby być meczem dnia. Ale piłkarze Mariano Amat tak tego nie słyszeli...

Rzeczywiście, nigdy nie będąc naprawdę w trudnej sytuacji, Alejandro Galan i Juan Lebron pokonał parę hiszpańsko-argentyńską w zaledwie godzinę gry! Hiszpanie nie wzdrygali się i grali solidną grę, narzucając w ten sposób swój rytm przez całe spotkanie, odnosząc zwycięstwo 6/2 6/2, które nie mogło być bardziej logiczne.

Galan – Lebron vs Belasteguin-Coello statystyki meczu

Po stronie rywali możemy powiedzieć, że było zupełnie odwrotnie.

Bela, ciesząca się dużym popytem, ​​najwyraźniej nie odniosła zwykłego sukcesu. Później walka odbyła się wczoraj wieczorem do godziny 23:XNUMX., ziarno nr 5 wyglądało dzisiaj tępe. Na domiar złego, w wyznaczonym punkcie pierwszego seta, Bela uderzył Galana w twarz, co pozostawiło na nim miły ślad…

Ostatecznie, pomiędzy tempem wyznaczonym przez Hiszpanów, a niesprowokowanymi błędami pary hiszpańsko-argentyńskiej wszystko było gotowe do szybkiego zwycięstwa faworytów.

Dzięki temu sukcesowi Lebron i Galan spotkają się w najbliższą sobotę Franco Stupazuk i Pablo Lima w półfinale tego konkursu Greenweez Paris Premier Padel Major.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.