W ten poniedziałek po koniec zapowiedzi, rozpoczęło się główne losowanie Greenweez Paris Premier Padel Major (G3PM). Sprawdź wyniki.

Francuscy fani przyszli zobaczyć Benjamina Tisona i Teo Zapatę, którzy mieli nadzieję zdenerwować 10-rozstawionego Leala/Rico. Pomimo bardzo dobrego drugiego seta, francusko-hiszpańska para ukłoniła się temu duetowi, który powstał niedawno, ale który już wydaje się bardzo komplementarny, między potęgą Leala a nauką gry Rico.

Niespodzianką dnia w Roland-Garros jest praca Facundo Dominguez i Diego Ramosa. Rzeczywiście, naturalizowany argentyński Włoch i Urugwajczyk, których zwykle widujemy w APT, zdominowali Sergio Alba i Tonet Sans. Co więcej, zwycięstwo w dwóch setach dla tych dwóch graczy, którzy uczestniczyli razem w swoim pierwszym oficjalnym meczu!

Spodziewaliśmy się starcia dwóch par bardzo wyrównanych w tabeli, Gil (79)/Ramirez (77) i Garcia (78)/Vera (80), ale ta ostatnia, finalistka FIP Gold w Perpignan, była w stanie bardzo solidny do wygrania w dwóch setach: 6/3 6/4.

W innych spotkaniach pary z najwyższej półki wykonały zadanie.

Wszystkie wyniki znajdziesz poniżej:

Do zobaczenia jutro od 14:00 do końca 32-go!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !