W zaciętym meczu Jérémy Scatena i Adria Mercadal przegrali na drutach z Hiszpanami z kwalifikacji Sager Nagel i Cordoba.

Spodziewaliśmy się szoku na Philippe Chatrier między dwiema parami bardzo wyrównanymi w tabeli i dostaliśmy to! W silnym upale snajperzy, którymi są Jérémy Scatena i Ignacio Sager Nagel, ucztowali!

Po pierwszym secie wygranym przez parę francusko-hiszpańską, Hiszpanie odpowiedzieli w drugim secie. Trzeci set dał nam sporo suspensu. Na nieszczęście dla francuskiej publiczności, podczas gdy Scatena i Mercadal pchnęli do 5/6 40A i widzieliśmy, jak potencjalnie odchodzą, by wygrać 7/5, zawodnicy Pablo Aymy całkowicie pękli w tie-breaku. Nie zdobyli punktów dla Jérémy'ego i Adrii, którzy zostali zaatakowani przez Kordobę i Sagera Nagela. Ci ostatni skasują swój bilet po raz szesnasty dzięki temu sukcesowi 4/6 6/3 7/6.

Jérémy Scatena był nieuchronnie rozczarowany pod koniec meczu.

Niestety tricolors są na 0/4 w tym Roland-Garros of padel. Bastien Blanqué i Adrien Maigret od razu spróbują odwrócić ten trend !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !