Zwycięstwo pary Stupaczuk / Lima w dwóch setach z duetem Garrido / Campagnolo z wynikiem 6-2 7-6 po 1h23. Argentyńczyk i Brazylijczyk awansują do półfinału tego Greenweez Paris Premier Padel Major (3:XNUMX).

Pierwszy zestaw to pokaz Stupy i Limy. „El Polaco” bardzo boli swoim przedłużającym uderzeniem, ku uciesze zapełniającego się z dnia na dzień Chatriera.
Mecz nie jest niezrównoważony w grze, ale para Lima / Stupa przejmuje ważne wymiany, wymieniając dwa breakpointy. 6/2

Wyjście przez okno Franco Stupaczuk greenweez Paris Premier Padel Major

Campagnolo i Garrido, nie chcąc być postrzegani jako zwykli sparingpartnerzy, okazali się bardziej przenikliwi na początku drugiego seta. W coraz intensywniejszym słońcu gra robi to samo. I publiczność też. Niektórzy kibice przybyli nawet z Hiszpanii, aby mocno naciskać za parę Garrido / Campagnolo, nawet jeśli oznaczało to bycie najgłośniejszym na stadionie. To wsparcie do pewnego stopnia będzie „opłacało się”, bo w jakiś sposób posłużyło do galwanizacji tego ostatniego, który po przegranej pierwszej setce pokazał zupełnie inną twarz.

Z bardziej podbijającym Garrido w rozgrywce i bardziej regularnym Campagnolo, debaty są zrównoważone. Poziom gry osiągnie nawet szczyt, gdy Stupa i Lima zdecydują się nieco zwiększyć intensywność.

Warunki były coraz szybsze, nie mieliśmy najmniejszej przerwy na jedzenie. W końcu to Stupa i Lima zrobią różnicę po tie-breaku pełnym zwrotów akcji.

Franco-Stupa-Pablo-Lima-joy-quarter-Greenweez-Paryz-Premier-Padel-Poważny

Ocena końcowa: Stupa/Lima 6/2 7-6 (5)

Rozstawiony numer 3 czeka teraz na swoich przeciwników w półfinale. Będzie to albo Lebron i Galan, albo Bela i Coello. Odpowiedz dziś wieczorem!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.