Mała żółta piłka będzie odbijać się od kortów tenisowych i kortów tenisowych padel w międzynarodowym centrum Cap d'Agde podczas Krajowego Pucharu Tenisowego oraz Narodowy Padel Kubek. Największe amatorskie zgromadzenie na świecie powinno zgromadzić ponad Konkurenci 2000 w końcowej fazie 21-26 października.

Fazy ​​kwalifikacyjne odbędą się na terenie całego kraju.

Na wyspie Reunion klub TC Oasis (Saint-Paul) odpowiedział na wezwanie Francuskiej Federacji Tenisowej o zorganizowanie Narodowych Mistrzostw P100 Greenweez Padel Filiżanka. W obliczu dużego popytu klub prezydenta Serge'a Pichona de Bury'ego był zmuszony ograniczyć liczbę miejsc do 50 drużyn w przypadku mężczyzn i 16 w przypadku kobiet. 

Faza kwalifikacyjna Reunion odbędzie się od poniedziałku 10 czerwca do niedzieli 16 czerwca. 

Dwie pary z każdej kategorii otrzymają cenny sezam do Cap d'Agde (bezpłatne bilety lotnicze, zakwaterowanie i karnet na ostatni etap oraz dający dostęp do wielu atrakcji zaplanowanych podczas pobytu w Cap d'Agde). 

Szansa stała się możliwa dzięki pomocy głównych sponsorów, jak wspomina Serge Pichon de Bury i cały jego zespół. : Centrum Porsche Réunion i Crédit Agricole, nie zapominając o wszystkich partnerach Dafy moto, Pano Sign Service, Solpak, Ralph Communication i Be Sport Réunion.

Należy pamiętać, że zwycięska para mężczyzn i para kobiet mogą wyznaczyć „przyjazny zespół” do udziału, na własny koszt, w fazie końcowej wraz z nimi.

To zależy od Ciebie!